NO | EN

Univern avdelinger

Univern avdelinger

Univern AS hovedkontor

Lurudveien 7, 2020 Skedsmokorset

Tlf: 22 65 15 50

E-post: post@univern.no

Kontaktpersoner

Univern Arendal butikk

Stoaveien 3A, 4848 Arendal

Tlf: 97 17 79 15

E-post: arendal@univernsenter.no 

Åpningstider: Man-fre 07:00-16:00

Kontaktpersoner

Univern Asker butikk

Nye Vakåsvei 8, 1395 Hvalstad

Tlf: 66 77 73 85

E-post: asker@univernsenter.no

Åpningstider: Man-Fre 08:00-16:00

Kontaktpersoner

Univern Bergen butikk

Kanalvn. 88, 5068 Bergen

Tlf: 55 20 20 55

E-post: bergen@univernsenter.no

Åpningstider: Man-fre 07:00-16:00 

Kontaktpersoner

Univern Drammen butikk

Austadgt. 21, 3043 Drammen

Tlf: 32 88 06 00

E-post: drammen@univernsenter.no

Åpningstider: Man-fre 08:00-16:00

Kontaktpersoner

Univern Follo butikk

Industrivn. 9B, 1400 Ski

Tlf: 64 85 62 00

E-post: follo@univernsenter.no 

Åpningstider: Man-fre 08:00-16:00

Kontaktpersoner

Univern Grenland butikk

Bedriftsveien 68, 3735 Skien

Tlf 47 71 11 00 

E-post: grenland@univernsenter.no

Åpningstider: Man-fre 07:00-16:00

Kontaktpersoner

Univern Holmestrand butikk

Ringveien 10, 3084 Holmestrand

Tlf: 33 05 28 95

E-post: holmestrand@univernsenter.no

Åpningstider: Man-fre 08:00-16:30, Tors 08:00-18:00, lør 10:00-14:00 

Kontaktpersoner

Univern Kristiansand butikk 

Barstølveien 25, 4636 Kristiansand

Tlf: 900 67 662

E-post: kristiansand@univernsenter.no

Åpningstider: Man-fre 07:00-16:00

Kontaktpersoner

Univern Larvik butikk

Elvevn. 54, 3262 Larvik

Tlf: 33 11 51 60

E-post: larvik@univernsenter.no

Åpningstider: Man-fre 07:00-16:00

Kontaktpersoner

Univern Oslo butikk

Strømsveien 179, 0664 Oslo

Tlf: 22 88 42 80

E-post: oslo@univernsenter.no

Åpningstider: Man-fre 07:00-16:00

Kontaktpersoner

Univern Sandnes butikk

Brannstasjonsveien 12, 4312 Sandnes 

Telefon: 51 62 97 05

E-post: sandnes@univernsenter.no

Åpningstider: Man-fre 07:00-16:00

Kontaktpersoner

Univern Sarpsborg butikk

Strandgt. 9, 1724 Sarpsborg

Tlf: 69 13 03 00

E-post: sarpsborg@univernsenter.no

Åpningstider: Man-fre 08:00-16:00, Tors 08:00-18:00

Sommeråpent  08-16 alle hverdager uke 27 – 32

Kontaktpersoner

Univern Trondheim butikk

Klæbuvn. 196B, 7037 Trondheim

Tlf: 73 95 44 50

E-post: trondheim@univernsenter.no 

Åpningstider: Man-fre 08:00-16:00

Kontaktpersoner

Univern Solutions AS

Moseidveien 13, 4033 Stavanger

Tlf.: 47 90 44 00

E-mail: post@univernsolutions.no

(salgskontor mot olje- og gassektor)

Kontaktpersoner